Новинки в дизайні стільців для офісу 2014


Автоматика насамперед
Моделі крісел нинішнього року мають мінімальну кількість важелів регулювання налаштувань. Навпаки, все більше і більше стали конструювати крісла з механізмами для автоматичної настройки. Досить сісти в крісло, як воно «підлаштовується» під вагу, зріст і обрану людиною позу.

Прості і легкі моделі
Стандартні меблі для офісів змінилися, стільці стали легкими й тонкими. При цьому легкість відзначається як у вазі, так і в дизайні. Простота форм і в той же час необхідне технічне оснащення крісел повертає нас до простих і знайомим силуетів, не втрачаючи звичної зручності і комфорту.

 

Нововведення в оббивці
Моделі офісних крісел і стільців минулого сезону відрізнялися оббивкою зі шкіри чи тканини. У новому каталозі ви можете побачити стільці і крісла, виконані з недеформуючої сітки, що дозволяє зробити продукт легшим як по вазі, так і за об’ємом. Цей матеріал також дозволяє продовжити термін служби крісла.

Розумні моделі
Якщо порівнювати офісні крісла минулих років з новими моделями, варто відзначити, що кількість регулювань в останніх значно зменшилася. Так, крісло саме адаптується під людину. Виробники випускають моделі, які не дозволяють довго перебувати в одному положенні, а стимулюють до зміни пози.

Ергономічність
Найбільш важливою умовою у виборі крісла є його ергономічність. Якою б гарною і добротною не здавалося вам обрана модель, зверніть увагу на те, чи зручно вам перебувати в кріслі, як підтримується поперек, чи зручно змінювати позу, як крісло адаптується під ваш вагу. Так само, не останнє місце у виборі визначає матеріал крісла. Вибравши крісло, в якому використовується практичний, дихаючий матеріал ви тим самим подбаєте про своє здоров'я і продовжите термін служби крісла.

Якщо керівник підбирає крісла для персоналу в офіс, слід звернути увагу, що для мобільних співробітників ергономічне крісло не є життєво важливою необхідністю. В даному випадку можна придбати крісло з мінімальним регулюванням крісла по висоті. Зекономлені кошти можна витратити на покупку хороших ергономічних крісел для офісних співробітників з сидячою роботою.


 


Следующий проект Следующий проект

Предыдущий проект Предыдущий проект
Вернуться в список проектов

+38 (044) 201-65-95
+38 (067) 403-20-50
Киев, ул. Васильковская 1,
KEMPA CENTER, офис 001.
Карта проезда.


Наш каталог

 

Наши клиенты


© 2019. Компания "Альста". Все права защищены.
Ни одно изображение, текст либо другой элемент данного
сайта не может быть воспроизведен с любой целью без
письменного разрешения правообладателя данного сайта.

Разработка сайта и поддержка студия Арт Киев.

Наша подписка

Ваш e-mail:

Подписаться